Wydarzenia

Nietrzeźwa 40-latka sprawczynią kolizji drogowej

Data publikacji 02.10.2023

Około 1,7 promila alkoholu w organizmie miała sprawczyni kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Zboiska. 40-letnia kierująca nie była w stanie ponownie uruchomić swojego audi, które stoczyło się na stojącego za nim nissana. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18.30, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Zboiska. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 40-letnia kierująca audi, jadąc w kierunku Dukli, doprowadziła do nagłego zatrzymania prowadzonego przez siebie audi. Podczas próby ponownego uruchomienia pojazdu, samochód stoczył się na stojącego za nim nissana.

Badanie stanu trzeźwości 40-letniej kierującej audi wykazało około 1,7 promila alkoholu w jej organizmie. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety, która odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o trzeźwość za kierownicą prowadzonych pojazdów oraz odpowiedzialne zachowania na drodze.

 

Powrót na górę strony